Aktuality

Pozvánka - Divadelní spolek Obědovice

Divadelní spolek Obědovice vás zve na uvedení premiéry hry Komu straší ve věži. Představení bude odehráno na návsi v Obědovicích v pátek 9. srpna 2024 od 19.00 hodin a v sobotu 10. srpna 2024 od 17.00 hodin. Všichni jste srdečně zváni!

Zjistit více

MUDr. Šubrt - dovolená

Dovolujeme si vás upozornit na uzavření ordinace praktického lékaře MUDr. Petra Šubrta. Z důvodu dovolené bude ordinace uzavřena od 8.7. do 26.7.2024, přičemž od 22.7. bude v ordinaci přítomna sestra. Další podrobnosti naleznete v připojeném oznámení. Děkujeme za pochopení!

Zjistit více

Svoz separovaného odpadu - papír

Jak jste pravděpodobně zaznamenali, při posledních dvou svozech papíru bohužel docházelo k neodvezení tzv. příloží. Vzniklou situaci samozřejmě opakovaně řešíme se svozovou firmou, která se za uvedený problém omlouvá. Jedná se o individuální pochybení jejích pracovníků, ze které budou vůči nim vyvozeny patřičné důsledky. I dále tedy platí, že přílože k nádobám na papír je posádka svozové firmy POVINNA naložit a odvézt (pokud je samozřejmě přikládaný papír svázaný nebo slepený do jednoho balíku, příp. v pytlích k tomu určených). Přílože, která vám nebyly v problematických svozech odvezeny, prosím připravte k odvozu na následující svoz papíru v pátek 26. 7. 2024. Děkujeme za pochopení!

Zjistit více

Upozornění občanům - nabídka společnosti CETIN

Dovolujeme si vás upozornit, že od 24.6.2024 budou občany naší obce obcházet zástupci společnosti O2 a nabízet zavedení optické linky do domu. Akce je vyvolána obcí a souvisí s vybudováním optické sítě v obci. V tomto kroku doporučujeme zavedení přípojky podepsat, protože realizace je zdarma. Bližší vysvětlení naleznete v připojeném letáku a v nejbližších dnech i ve vašich poštovních schránkách.

Zjistit více

Stomatologická ordinace ve Lhotě pod Libčany

Dovolujeme si vás informovat, že stomatologická ordinace MUDr. Pavla Holečka ukončila činnosti ke dni 23. 5. 2024. Nově ve zdravotním středisku ordinuje MDDr. Tomáš Chládek. Nové telefonní číslo do ordinace: 777 011 773.

Zjistit více