Aktuality

Libčany - rekonstrukce silnice

Dovolujeme si upozornit na dlouhodobé omezení provozu v obci Libčany z důvodu plánované rekonstrukce silnice. V připojených souborech naleznete veškeré podrobné informace včetně rozsahu uzavírek, časového omezení na jednotlivých úsecích, objízdných trasách, změnách v jízdních řádech autobusové dopravy a podobně.

Zjistit více

Kotlíkové dotace - prostřednictvím MAS Hradecký venkov

MAS Hradecký venkov upozorňuje na nově vyhlášenou výzvu Kotlíkové dotace od Královéhradeckého kraje. Příjem žádostí bude probíhat od 2. 4. 2024 do 31. 8. 2024. V připojeném informačním letáku naleznete bližší informace k tomuto projektu vč. kontaktů na MAS Hradecký venkov.

Zjistit více

Změna v systému svozu popelnic

Rádi bychom vás upozornili, že v letošním roce dochází ke změně v systému svozu popelnic na směsný komunální odpad a nebude nutné opatřit nádobu známkou na kalendářní rok 2024. Známky na popelnice si tedy není třeba vyzvedávat na obecním úřadě. I nadále však platí, že sváženy budou pouze kovové nebo plastové nádoby o velikosti 110 - 120 l (nikoli větší) a je třeba zachovat počet používaných nádob (1 nádoba = 4 osoby na daném čísle popisném).

Zjistit více

Varování před podvodnými SMS

Dovolujeme si zprostředkovat vám informaci Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, která se týká varování před podvodnými SMS. V připojeném souboru naleznete oficiální upozornění MPSV.

Zjistit více